Batman ožívá v novém traileru k filmu LEGO Batman Movie


Batman, jeden z nejoblíbenějších superhrdinů světa se vrací na filmová plátna. Tentokrát však v trochu netradičním stylu. Název tohoto snímku – LEGO Batman Movie zřetelně napovídá, že nemáme očekávat skvělý herecký výkon od Bena Afflecka, nýbrž se můžeme těšit na vtipně zfilmovaný LEGO svět tohoto samozvaného strážce zákona.

lego-batman-movie-2

Batman může být hrdina pro všechny obyvatele Gothamu, ale co se stane když je veškerý boj se zločinem u konce? Tato kinematografie pojednává o jeho “poválečném” životě a upadnutí do samoty, načež se ho sluha Alfred snaží uvést zpět do společnosti a zbavit ho tak trápení. Ve snímku se také můžeme těšit na parťáka Batmana, kterým není nikdo jiný než Robin. Bude mít tento film stejný úspěch jako The Lego Movie? To se brzy dozvíme, protože LEGO Batman Movie můžeme v našich kinech očekávat 9. února 2017. Zatím se ale níže podívejte na nový, humorem nabitý trailer k této záležitosti.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě