LeBron James poděkoval Kendricku Lamarovi za jeho novou desku


Jak jistě už všichni víte, Kendrick Lamar v pátek vydal neočekávanou desku untitled unmastered, která se dostala ven hlavně díky hvězdnému hráči NBA jménem LeBronu Jamesovi.

Kendrick totiž už párkrát své nepojmenované skladby prezentoval například v show Jimmyho Fallona, Stephena Colberta či na letošním předání cen Grammy. To LeBron nevydržel, a protože je velkým fanouškem, Tweetnul okamžitě labelu TDE, aby vypustili všechny nepojmenované skladby. CEO labelu Anthony Tiffith s Kendrickem společně reagovali, že jim musí dát pár dní na rozmyšlenou.

Výsledek už všichni znáte, a album untitled umastered je opravdu skvělým dárkem, za který ten největší dík patří rozhodně právě LeBronu Jamesovi. Samotný TDE producent Sounwave potvrdil, že James byl ten největší podnět k vydání desky se slovy ”When you get somebody like LeBron asking for them (the ‘untitled’ tracks), it’s like, ‘Alright, maybe it is bigger than we think it is”.

LeBron pak na svém Instagramu za desku poděkoval a zveřejnil další video, v němž Kendrickovi znovu děkuje a sděluje, že ho nové album doslova požehnalo, dokáže mu pomoci vyhrát letošní play-off a do budoucna ho bude brát jako motivační hudbu.

foto: phatdunk.com






architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí