Láska má mnoho podob, vzkazuje Elka valentýnskou kolekcí


Z rodinné firmy s hravými trenýrkami se během pár let stala mezinárodní značka se spodním prádlem a loungewear pro celou rodinu zaměřená na lokální výrobu a udržitelnost.

Tak jako každý rok i letos Elka přichází s valentýnskou kolekcí rodinných a párových trenýrek. Kolekce Valentýn 2021 je vyspělejší, sofistikovanější, přesto neztrácí svoji typickou hravost a díky exkluzivnímu materiálu i neskonalou měkkost.

Elka Lounge představuje valentýnskou kolekci pod heslem “Láska má mnoho podob”.

Z našeho pohledu by se svátek lásky neměl omezovat pouze na zamilované páry. Téma sebelásky a projevů náklonnosti blízkému okolí je letos důležité pro každého z nás. V této době potřebujeme slyšet, že na nás někdo myslí, ať už je to kamarád/ka, partner, rodiče či někdo, od koho bychom to vůbec nečekali. Nabízíme možnost, jak s hravostí říct “jsi pro mě důležitý, mám tě rád. říká majitel Jakub Kofroň. Pokud tedy máte ve svém okolí někoho, komu byste rádi vyčarovali úsměv na rtech a zahřáli ho u srdce, je kolekce Valentýn 2021 přesně to, co potřebujete.

Elka Lounge je na trhu od roku 2008, vznikla jako malá rodinná firma s trenýrkami. Nyní kromě trenýrek nabízí široký výběr rodinného loungewear a produktů z řady Home & Deco.

foto: Elka


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí