Reportáž: Jak se paří ve Varech

Míra Nosek

Už dlouho jsem nedělala žádný rozhovor, natož článek, tak pro případné stesky tu mám jeden ze zahajovacího víkendu Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Jedná se o reportáž z party Addict a večírku v Becher Zone.

Moshpit

Addict aka Opening Rave na letošním KVIFFu zaujal ve většině spíše mladší návštěvníky, ale zavítalo sem i pár lidí ve smokingu či večerních šatech a potkat jste mohli i známé obličeje. Tentorát mejdan proběhl v prostorech bývalého kina, které najdete, když projdete centrum. Bylo vyprodáno.

Na line-upu se objevili DVOJLITRBOYZZ nebo Nevinnost sama. Nechyběl samozřejmě Kewu. A Nobodylisten si pozval na svůj set dva hosty, Robina Zoota a Calina. Na Robinův Lunapark z posledního alba Tvoje máma ví, co je námrd se drazí návštěvníci doslova trhali na kusy v moshpitu. Což už je taky taková klasička, že ano. A na Calinův letošní hit Až na měsíc, který má společně s Nik Tendem a Viktorem Sheenem, skoro samotného Calina nebylo třeba, sál by odzpíval skoro celou skladbu. Ale bez něj by to nebylo ono!

Co nabídla Becherovka

Když jsme se dostatečně zapotili a napojili, pokračovali jsme ven na vzduch zpátky na kolonádu, která vás dovede kam jinam než k Hotelu Thermal, u jehož terasy a tak nějak všude kolem najdete Becher Zone. Modré slunečníky a neony plus noční laser projekce na skálu určitě nepřehlídnete.

Becherovka je na KVIFFu známá a její mejdan zóna ještě víc. Najdete tu foto-né koutek, ale skoro stage. Několik barů, na kterých fakt míchat drinky umí, pražským Bugsy’s barem zaručeno. Jeden obrovský taneční parket, ale aby vás to nezmátlo – v noci se tančí úplně všude kolem. My tančili skoro na baru, což je na jiné vyprávění.

Afterparty

Stihli jsme set Dj Roxtara, který je zárukou raketového mejdánku. Terasa s posezením taky nechybí. O program je postaráno celý týden. Jestli nevíte, co s dnešním večerem, běžte tam.

A na afterparty dorazte do Kaiseru 54. Loni to byl ještě pop-upový klub, letos už je oficiálním nočním klubem KVIFFu. Stojí za návštěvu!

A jak paříte ve Varech vy?

Tady najdete fotky hvězd z party ve Varech:

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí