Krvavé útoky na Stalinu! Kdo za nimi stojí?


útok

Na facebookové stránce skaterock.cz se objevily následující informace:

“Poslední měsíc se na pražském Stalinu pohybuje skupinka mladších grázlů, kteří vyvolávají konflikty a kradou. Vyskytují se především na dolní části Stalina (pod desítkami). Poslední incident se stal v pondělí 1.7. a schytali to dva kluci a jeden přišel o skejt. Na místo musela přijet záchranka a policie. Většinou se zapojí do konfliktu celá jejich skupinka, což jsou typové mezi 15 – 20 lety, takže to vypadá tak, že jednoho kluka mlátí parta třeba pěti kluků, né-li víc. Tímto bychom chtěli skejtry upozornit, aby si dávali pozor! Jestli je uvidíte, tak radši jděte jinam, a když uvidíte, jak někoho mlátí, tak z bezpečné vzdálenosti pořiďte fotku nebo video a zavolejte policii, aby to následně s nimi mohla řešit. Volání policie je naprosto na místě! Předávejte si mezi sebou, fotky, videa, vše potřebné, co se dá předat policii k dalšímu řešení! Případně zaběhněte nahoru pro pomoc, než dorazí policie. Za info díky stalinský crew!”

Status komentovali i další uživatelé Facebooku, kteří mají s pochybnou skupinkou útočníků taky zkušenosti. Tak na sebe dávejte pozor!

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě