Krásná Gal Gadot se stala novou tváří Reebok

Herečka Gal Gadot, která se proslavila rolí v poslední filmové verzi Wonder Woman, se stala novou tváří sportovní značky Reebok. Informovala o tom na svém Instagramu.

Kampaň, ve které se Gal objevuje, nese název Be More Human. Firmě jde prý o to, aby v ženách vzbudila zájem o aktivní životní styl. Gadot k tomu říká:

Díky fitness jsem našla sílu a sebevědomí. Holky, pojďte do akce!

Nevíme, jestli nás to přesvědčí, abychom zvedli zadek a šli cvičit, ale rozhodně musíme říct, že je Wonder Woman v kampani hot! Právě kvůli tomuto filmu na sobě herečka musela hodně zamakat. Přece jen takovou roli nemůže hrát každá.

Gal Gadot se tedy hodila do formy a teď si to nemůže vynachválit. Je asi pravda, že je lepší být fit než být rozkydlý knedlík na gauči. Tak co, jdete do toho s Gal?

Co je teď in místo zásnubních prstenů? Zásnubní piercingy!

Nejkrásnější fitness proměny, které vás donutí zamakat

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě