Smrtí zahlcený trailer ke snímku Kong: Skull Island je mezi námi


Tento článek bude pojednávat o poměrně důležité záležitosti. Nejprve se vás však musíme zeptat, máte rádi opice? Tedy trochu jinak, máte rádi opravdu hodně velké opice? Pokud ano, jste na správném místě. Před samotnou premiérou snímku Kong: Skull Island se k nám totiž dostavila poslední ochutnávka v podobě nového traileru.

Musíme říci, že po zhlédnutí této upoutávky jsme měli bradu až na podlaze. Mysleli jsme si, že už se nám do vydání samotného filmu nenaskytne možnost nových záběrů. To byl však šeredný omyl, ačkoli nás společnost Warner Bros. opět příjemně překvapuje.

Nejenže nám nový trailer poskytuje doposud neviděné záběry, ale ještě k tomu jsou tyto šoty tak skvělé, že vám do premiéry nedají spát. Už teď je jasné, že se snímek bude hemžit skvělými animacemi a speciálními efekty. Krom toho je tu otázka ohledně zápletky. Dalo by se totiž říci, že většina filmů s opicemi sklidila nemalý úspěch právě kvůli ději (King Kong, Rise of the Planet of the Apes), nikoli kvůli efektům. Můžeme tak pouze doufat, že se tento film bude držet na této trase a nebude se jednat o prostý blockbuster bez jakéhokoliv smyslu.

  • Film Kong: Skull Island do našich kin zavítá již 9. března 2017

foto: scified.com, youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě