Koller, Poláková, Mucha a další rozvášnili davy na narozeninovém koncertu

V pondělí 3. prosince vystoupili v MeetFactory na narozeninovém koncertě k dvaceti letům Transparency International Česká republika (TI) David Koller, Barbora Poláková, Vladimir 518, Mucha a DJ Mardoša. A byla to super party!

Sami

Přes 600 lidí v MeetFactory nejprve dávkou brněnského punku rozproudila Mucha. Po jejím hudebním vystoupení přivítali David Ondráčka, ředitel TI ČR, a Pavel Cyprich ze Seznam Zpráv všechny hosty a představili reportáž o přípravách oslav dvaceti let Transparency. Reportáž si můžete pustit tady:

Barbora Poláková a její skupina včetně vokalistů přivezli do MeetFactory klid a jemnost, československá legenda David Koller skvělý zvuk a nepřekonatelné charisma. Vystoupení vygradovalo společnou písní Sami s Barborou Polákovou, která jako by sečetla a podtrhla smysl celého večera.

Foto: Official

Hudební nebe

Vladimir 518 pak publiku jasně ukázal, že mejdan zdaleka nekončí. Jeho „pražská škola“ nabitá energií poslala většinu přítomných do hudebního nebe. Večer uzavřel tanečním setem DJ Mardoša, který potvrdil pověst jednoho z nejzábavnějších DJs a tanečníky dokázal na parketu udržet až do pozdních nočních hodin.

Na akci nechyběl ani fotokoutek Smybox, který překypoval rekvizitami včetně růžového patníku. Ilustrátoři z DRAWetc v předsálí zase živě malovali dva obrazy se symbolikou jubilea protikorupční organizace. Ty budou dostupné ke koupi na našich sociálních sítích.

Hudební akce byla vyvrcholením komunikační kampaně Růžový patník, která mimo jiné představuje nejzásadnější kauzy TI, jak historické, tak i aktuální. „Za podporu z tak širokého spektra umělců, osobností, ale i veřejnosti jsme moc rádi. Množství lidí, kteří nás přišli do MeetFactory podpořit, nás utvrzuje v tom, že bojovat za slušnější Česko bez korupce má rozhodně smysl,“ dodává David Ondráčka.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě