Kolik si vydělají největší světové celebrity za jednu hodinu?

Americký magazín Business Insider aktuálně přinesl přehled o tom, kolik si největší světové celebrity vydělají za jednu hodinu. Jedná se samozřejmě pouze o odhady, čísla jsou to ale opravdu úctyhodná. Nedávno jsme informovali například o tom, že taková Kylie Jenner si za jeden příspěvek na Instagramu může od sponzorů vyžádat až jeden milion amerických dolarů. Kolik teda tahle hvězdička vydělá za hoďku?

Nebudete tomu možná věřit, ale Kylie si každou hodinu vydělá 19 tisíc dolarů (tedy asi 421 tisíc korun)! Herec George Clooney si každou hodinu přijde na více než 27 tisíc dolarů (asi 600 tisíc korun). Herec Dwayne Johnson má za kažkou hodinu 14 155 dolarů, basketbalová star LeBron James 9 760 dolarů a královna popu Beyoncé 6 849 dolarů.

Čísla to jsou samozřejmě pěkná, ale když se podíváme na seznam nejbohatších lidí světa, jsou to skoro zanedbatelné položky. Nejbohatší muž světa, zakladatel internetového obchodu Amazon, Jeff Bezos si každou hodinu přijde na 4,5 milionu dolarů (téměř 100 milionů korun). Něco asi děláme špatně.




architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě