Kobe Bryant ve svém posledním zápase proti Utah Jazz nastřílel 60 bodů


Včerejší zápas Los Angeles Lakers vs. Utah Jazz bude nejspíš pro každého fanouška NBA jeden z nejvýznamějších zápasů v dějinách. Každý, kdo alespoň trochu sleduje basketbal jistě ví, že si svou poslední hru v kariéře odehrál Kobe Bryant aka Black Mamba.

V dresu Los Angeles Lakers, který za posledních 20 let nikdy nezměnil, pokořil devět rekordů celé ligy a 19 svého týmu. Získal celkem 5 titulů NBA a stal se jedním z nejlépe placených sportovců na planetě. Magazín Forbes uvedl, že si legenda vydělala něco okolo 680 milionů dolarů.

Teď ale zpět ke včerejšímu zápasu proti Utah Jazz, jenž skončil výhrou 101:96 pro team Lakers, hlavně díky samotnému Kobemu. Ten se po všech špatných zápasech v poslední době vyšvihnul do velmi životní formy a nasázel Utahu celkem 60 bodů plus nějaké asistence, což je na poslední utkání v kariéře velmi obdivuhodný výkon. Jeho maximem bylo nastřílet 81 bodů proti Torontu Raptors v roce 2006.

Na podporu včerejšího zápasu přišlo i pár celebrit z hudebního průmyslu, včetně lidí jako Jay Z, Kendrick Lamar, Schoolboy Q, 2 Chainz, The Game či Kanye West.

Po skončení zápasu Kobe už jen dodal větu ”Mamba out”.

kobe-bryant-end-60-bodufoto: reuters.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí