Bude snímek King Arthur: Legend of the Sword tak epický, jak se od něj očekává?


Na začátku ledna jsme vás informovali o nejočekávanějších filmech letošního roku, tedy aspoň z hlediska naší redakce. Mezi nimi se vyskytuje i dobrodružné fantasy drama King Arthur: Legend of the Sword. Jak jsme na tento snímek změnili, či nezměnili názor po zhlédnutí nového traileru?

Popravdě, naše očekávání se ani nerozplynula, ani nezveličila. Nová upoutávka v nás vyvolala malé obavy, které však drobné plusy jednoduše vykompenzovaly. Pořád se jedná o jeden z filmů, na který se tento rok těšíme nejvíce. Trochu nás vyděsily kostýmy a rekvizity, které v traileru můžeme zahlédnout. Všechno vypadá moc perfektně, moc moderně. I když hrozně moc chceme, nedokážeme v sobě probudit ten správný hmatatelný pocit dávné doby, v níž se děj odehrává. Naopak je vskutku radost pohledět na Artuše, kterého ztvárňuje Charlie Hunnam. Ten nám do této role sedí naprosto perfektně. Posoudit to můžete sami po zhlédnutí níže přiloženého traileru.

  • King Arthur: Legend of the Sword do českých kin vtrhne 11. května 2017

foto: kinocheck.de, youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě