Kim Kardashian se chce rozvést s Kanye Westem


Pokud si myslíte, že už nemůže být hůř, že vám nic nevychází a jste jednoduše v koncích, vzpomeňte si, že kdesi daleko za oceánem v Kaliforniil, je muž jménem Kanye West. S trochou nadsázky totiž můžeme říct, že se mu povedlo dostat se během měsíce z úplného vrcholu, téměř na úplné dno.

Jak jistě víte, tak měsíc listopad se nesl ve znamení Kanyeho neúspěchu ve formě zkrácených koncertů a zrušeného turné. Vlnu kritiky neunesl a nakonec skončil s psychickým zhroucením, kvůli kterému musel rapper strávit týden na nemocničním lůžku. Informovali jsme vás i o tom, že během jeho hospitalizace se jeho manželka Kim Kardashian vrátila ze služební cesty z New Yorku, jen aby mu mohla být psychickou podporou.

O to víc teď všechny zarazila zpráva, která ke včerejšímu dni zaplavila internet. Už když se Yeezy vrátil z nemocnice, několik portálů psalo o tom, že spolu manželé v současné chvíli nežijí. Nyní se celá věc posouvá o něco dál a my zjišťujeme, že se slavná modelka chce nechat rozvést. S informací přišel jeden z přátel ženy úspěšného rappera. Co se týče obou dětí hvězdného páru, obě si chce podle zdrojů Kim Kardashian ponechat.

It will take some time before she can do anything, but she doesn’t want to stay married.

Jak celá věc dopadne, a jestli je vůbec nutné brát ji jako již uzavřenou, je zřejmě ještě ve hvězdách. O případném vývoji této “kauzy” vás ale budeme informovat. Stay tuned.

foto: etonline.com, popsugar.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí