Kevin Gates byl předčasně propuštěn z vězení!

Před několika dny začla po internetu kolovat zpráva, že by měl být rapper Kevin Gates už předčasně propuštěn z vězení v tomto měsíci. Neuběhl ani týden a Kevin se opravdu dostal po devíti odsezených měsících ve věznici Illinois na svobodu. Pro fanoušky po celém světě a především pro jeho manželku s dcerou je to rozhodně jeden z nejlepších dnů, na který čekali tak dlouhou dobu.

Kevin bude samozřejmě nadále pod přísným dohledem, ale naštěstí už na svobodě. Podle všeho nesmí být ve styku s žádnou střelnou zbraní, což je i pro jeho osobní klid jedině dobře. Díky zbraním totiž naposled skončil ve vězení. Navíc druhé den poté, co byl propuštěn za kopnutí otravné fanynky na koncertě na Floridě.

Rapper se také chce vrátit do standartního života s tím, že bude pořádat přednášky pro mladé generace o tom, jak neskončit stejně jako on ve vězení. Zkrátka řečeno chce, aby se mladí učili ze svých chyb a dokázali se i skrz životní překážky stát bez problému dospělými.

foto: imack.co

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě