Když je každodenní život propojen s bývalým partnerem. Reality show dokazuje, že to jde

Rozchody k milostným vztahům prostře patří, ale ne vždycky to znamená, že si musíte s bývalým partnerem nebo partnerkou zmizet ze života. Naopak, existují situace, kdy je přátelství s ex přímo žádoucí!

Znáte se už pěknou řádku let

Pokud jste se s bývalým partnerem seznámili na Tinderu za účelem sexu a po pár schůzkách jste se rozhodli, že to není to pravé ořechové, nemá smysl zůstávat v dalším kontaktu. Byla-li to však láska na první pohled, se kterou jste prožili celé období střední školy, nastěhovali se do společného bytu a pořídili si psa, je velmi pravděpodobné, že kontakty po rozchodu jen tak lehce nepřetrháte. A neměli byste se do toho ani nutit. Jakmile totiž plně přijmete a zároveň porozumíte své společné historii, nebudete ohroženi její minulostí.

Sdílíte společnou partu přátel

Odmítáte jít na sraz kvůli tomu, že máte se svým ex společnou partu přátel? Nesmysl! Vstaňte z postele, odložte kyblík zmrzliny do mrazáku a běžte se bavit. Přece kvůli jedné nevydařené kapitole vašeho života nezahodíte to nejcennější, co máte. Přátele. Společný bowling nebo páteční pivo a fotbálek vám jednak pomůže přijít na jiné myšlenky, a navíc možná právě tam potkáte svou novou osudovou lásku. Nikdy totiž nevíte, kde na vás čeká…

Stýkáte se v práci

Vztahy na pracovišti jsou velmi důležité. Stmelují kolektiv, vedou k příjemné pracovní atmosféře a zároveň podporují celkovou dynamiku firmy. Ať už tedy váš rozchod dopadl jakkoliv, pokud se s bývalým pravidelně vídáte na úterních jednáních, sdílíte společnou kuchyňku s kávovarem nebo na sebe narážíte ve výtazích, nesnažte se předstírat, že jej neznáte. Naopak, čím rychleji se naučíte navzájem respektovat, tím dříve se vám bude lépe pracovat a z kanceláře budete odcházet s čistou hlavou.

Máte spolu děti

Pokud máte společné závazky, pokuste se udržet váš vztah s bývalým minimálně ve společensky korektní rovině. Samozřejmě to nepůjde hned, ale postupem času, i vzhledem k vašim dětem, budete schopni větší velkorysosti a kamarádského přístupu. Bývá totiž takřka nemožné vychovávat děti, když se jejich rodiče nedokážou na ničem domluvit. Ratolesti se navíc budou setkávat s oběma, a proto je nesmírně důležité vyřešit všechno dohodou.

Stanovili jste si jasné mantinely

Určitě jste už zaslechli známé přísloví, ve kterém se říká, že pořádek dělá přátelé. V této souvislosti to platí dvojnásob. Jasně stanovené hranice, ať už v těch milostných nebo čistě kamarádských vztazích, jsou důležitou součástí vzájemné důvěry a respektu. Čím dříve si proto vyřešíte všechny křivdy z minulosti, tím dříve budete připraveni navazovat další kontakty.

Chcete se dozvědět, jak blízko je už příliš blízko, pokud jde o přátelství s bývalým partnerem? V tom případě máte jedinečnou příležitost nahlédnout do soukromí pěti párů, kolem jejichž současných vztahů se stále motá „ex“. V pořadu není nouze o nepříjemné a trapné okamžiky, kterými tyto páry procházejí a kdy je centrem pozornosti stále minulá láska. Vztahy, manželství a děti už nejsou univerzální, protože páry v tomto seriálu nově definují normy, porušují pravidla a razí si vlastní cestu k životům a rodinám, které chtějí a o kterých sní. Nahlédněte do zákulisí těchto románků prostřednictvím pořadu Ty, já a ex (You, Me & My Ex), který můžete sledovat na každou středu od 20:00 na kanále TLC.

Foto: TLC

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí