Kapela Fate magazine představuje nový videoklip o dodržování hodnot

Kapela Fate Magazine přichází s videoklipem k aktuálnímu singlu Easy Again, který aktuálně zní z českého rádiového vysílání.

Frontman kapely David Adámek se v příběhu stává obětí plánu, který na něj ušili zbylí členové Fate Magazine spolu s hlavní hrdinkou, kterou ztvárňuje Aneta Kernová. Aneta je mladá talentovaná herečka, režisérka i malířka v jedné osobě a celému příběhu dala správnou atmosféru a napětí.

David ztvárňuje úspěšného mladého muže, který nestrádá v žádném ohledu svého života. Po pracovním dni sedá do auta, jede se bavit a cestou ho stopne mladá slečna, která řeší poruchu vlastního auta. David jí nabídne svezení a v ten okamžik se začíná odvíjet klipový příběh.

“To, co jsme chtěli klipem sdělit je, abychom se v našich životech drželi těch nejpevnějších hodnot a nebrali je jako samozřejmost. Čas je neúprosný a návraty zpět nejsou vždy jednoduché. A o tom je song Easy Again,” přibližuje k námětu David Adámek.

Po prázdninách kapela svým fanouškům nadělí nové album, které představí na koncertních pódiích.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí