Dočkáme se už brzy nové hudby od Kanyeho Westa na božské úrovni?

Okolo hvězdy původem z Chicaga jménem Kanye West se v poslední době skoro vůbec v médiích, ani co se týče hudební tvorby nemluvilo. Samotný Pablo totiž už několik měsíců nevypustil ze své dílny žádnou novinku, což ale možná také nasvědčuje tomu, že chystá něco obrovského.

V současné době se spekuluju o spoustě rozdělaných projektech, které by Kanye mohl mít ve svém merku. Velmi dlouho diskutovaným projektem je společné album labelu G.O.O.D. Music s názvem Cruel Winter, ze kterého se v létě roku 2016 dostal ven singl Champions. Yeezy však prý pracoval na další sólo desce a také na společném projektu s Kid Cudim, o čemž bychom se snad v letošním roce mohli konečně přesvědčit.

Momentálně se totiž interpret labelu G.O.O.D. Music jménem Keyon Christ rozhodl odpovídat svým fanouškům na otázky skrz svůj Twitter účet, přičemž nejspíš prozradil informaci, kterou neměl. Jeden z fanoušků se ho zeptal, jak to vypadá v současné době s Kanyeho tvorbou. Keyon odpověděl, že velmi brzy přijdou novinky na “božské úrovni”, načež tweet smazal a začal se ospravedlňovat, že nemyslel v žádném případě Yeezyho. Samotný Kanye zatím nic neoznámil, tudíž musíme doufat, že členové labelu G.O.O.D. Music jsou dobře informováni.

Kanye s Kim se v současné době přestěhovali do jejich zámku v Hidden Hills, u kterého je aktuální hodnota odhadována na 60 milionů dolarů. Mimo to také čekají třetího potomka, který by se měl narodit už velmi brzy.

foto: hypebeast.com

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě