Kaiser 54: Klub ve Varech, kde to fakt žije. FOTOREPORT


Kaiser 54

Oficiální hudební klub MFFKV otevřel v sobotu 29. června brány prvním návštěvníkům festivalu a zahájil tím týden dlouhou sérii nabitého hudebního programu. Ve vyprodaném klubu se o uvítací vystoupení postaral Vladimir 518 s živou kapelou a Matějem Ruppertem.

Živelné vystoupení plné legendárních hitů i novinek z poslední desky doplnila unikátní světelná show audiovizuálního umělce Jana Hladila. V galerii najdete fotoreport z této velkolepé akce.

Hudba i filmy

Hudební pop-up klub Kaiser 54 obsadil novorenesanční budovu Císařských lázní, která je jinak celoročně veřejnosti uzavřena, jde tedy o jedinou příležitost podívat se dovnitř a zároveň si v tomto prostředí užít skvělé koncerty českých a slovenských kapel. Letošní ročník nabídne navíc rozšíření programu o afterparties, kde se za pultem vystřídají legendární čeští DJs jako Sifon, Robot, Double J nebo Lumiere, tak i mladá a talentovaná želízka v ohni místní undergroundové scény. Aid Kid a DJ Lumiere připravili pro Kaiser 54 exkluzivní mixy, které si můžete poslechnout na Soundcloudu.

Odpolední program nabídne promítání dokumentárních filmů ve spolupráci s Red Bullem – promítat se bude široké spektrum filmů. Za zmínku stojí například Tata Bojs – čtvero jarních období nebo dokument o legendárním labelu Stones Throw Records, Our Vinyl Weighs a Ton. Kaiser 54 má také po celý den otevřenou kavárnu s příjemným posezením, kde se dá úspěšně ukrýt před saunou rozžhavených ulic Karlových Varů a také je možné tam zakoupit vstupenky na jednotlivé koncerty.

PROGRAM KONCERTŮ KAISER 54 OD 2. 7.

2. 7. – Tata Bojs, Katarzia

4. 7. – Josef Sedloň, Fatty M, Bidlo, Lumiere, Subgate

5. 7. – Midi Lidi, Mutanti hledaj východisko

6. 7. – Yzomandias, Nik Tendo

PROGRAM AFTERPARITES KAISER 54 OD 2. 7.

2. 7. – Orion, Double J, Robot

4. 7. – St Jakob (live), Oliver Torr (live), OGJ (live), PSJ (dj set)

5. 7. – XYZ invites: NCOL, Jorgos


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli