Jak vypadá očekávaný masterpiece Justice League v novém traileru?


Jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku – přesně to je Justice League. Spojení sil těch nejlepších z nejlepších. Každý fanoušek DC Comics si nedočkáním na spatření Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Flashe a Cyborga v jednom filmu okusuje nehty. Nyní si čekání můžeme zkrátit novým full-length trailerem.

Co v něm můžeme spatřit? Je toho tolik, že nevíme kde začít, ale každopádně nabízí dávku humoru, akce a takové té známé hrdinské atmosféry. Co nás ale velmi zaujalo, je Batmobil a jiné stroje a vychytávky z dílen Wayne Enterprises. Dále zde dostaneme solidní pohled Cyborga, jehož zpracování je jedním slovem dechberoucí. Rozhodně vás však nechceme nijak obírat o potěšení, které tento trailer nabízí, proto se na něj raději podívejte na vlastní oči níže.

  • Snímek Justice League by se do českých kin měl dostat 16. listopadu 2017.

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě