DJ Josef Sedloň slaví 50. Přijít na oslavu můžete i vy!


Josef Sedloň

Mluví se o něm jako o hudebním vizionáři, chodící encyklopedii, šamanském DJovi, nezaměnitelném moderátorovi i odvážném promotérovi. Tohle všechno dělá Josef Sedloň pro (nejen) českou hudební scénu přesně třicet let. A v pátek 6. prosince má padesáté narozeniny. Oslaví je v novém pražském klubu Distrikt7, kam mu můžete přijít poblahopřát i vy.

Hlas Josefa Sedloně dobře znáte, pokud ladíte Rádio 1 a ČRo, o jeho skvělé hudební selekci toho taky hodně víte, chodíte-li například do Klubu 007, kde pravidelně hrává už od dob kazet. Možná patříte mezi pamětníky, kteří doteď vzpomínají na Open Air Field, anebo jste o tomhle revolučním festivalu své doby slyšeli jen z vyprávění, ale milujete současné akce pro fajnšmekry v rámci projektu Spectaculare. Josefovy hudební aktivity jsou zkrátka pro českou scénu důležité a vždycky ji posouvaly dopředu.

Legendy

Na své narozeninové party hrát Josef Sedloň nebude, těšit se ale můžete na line up sestavný z DJů, kteří k němu mají blízko jako kamarádi i hudebně. Do čela gratulantů se tak postaví Duncan Forbes z legendárního britského projektu Spooky, Pavel Bidlo, Floex, IM Cyber a Roman Rai.

„Jednoho dne mi Duncan zavolal, že ví, že slavím padesátku a už si sám zabookoval hotel, koupil letenky, přiletí i se ženou a chce na mých narozeninách hrát. Tomu říkám dárek! Pro mě byli Spooky jedním z největších zjevení v devadesátkách, vždyť nám společně s Fluke jako první ukázali, co to je, když elektronickou dance music hraje „live act“. Těším se ale samozřejmě úplně na všechny, DJe, kamarády i lidi, co s námi přijdou slavit dobrou hudbu,“ říká Josef Sedloň.

Party se koná v novém pražském klubu Distrikt7, který vzniknul v prostorách bývalého MišMaše. První signály napovídají, že má Letná konečně zase větší kulturní prostor se zajímavým interiérem a dramaturgií. Limitovaný počet lístků je nyní k zakoupení za 200 korun.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print