Joey Bada$$ uvádí: ALL-AMERIKKKAN BADA$$

Dva roky od vydání svého debutového alba B4.DA.$$ přichází Joey Bada$$ s dalším albem, které tentokrát nese název All Amerikkkan Bada$$. Na něm se Joey v textech věnuje převážně sociálním problémům dnešní doby, policejní brutalitě, systematickému útlaku a jeho následkům, no a samozřejmě nemůže chybět ani kritika nově zvoleného prezidenta USA – Donalda Trumpa.

Řekl, že chce využít svého vlivu k tomu, aby inspiroval, ale také proto, aby probudil společnost z lhostejnosti. Na toto téma se vyjadřoval v různých médiích už minulý rok, když na albu pracoval. Jeho hlavním cílem je být hlasem současné afro-americké mládeže, která podle něj bývá tou neutlačovanější. Zodpovědnost kterou cítí, se netýká toho co se v posledních letech stalo, ale zaměřuje se na to, jak by to v budoucnu mohl změnit. ALL-AMERIKKKAN BADA$$ je tedy jeho osobní výpovědí, kterou by chtěl právě s utlačovanými sdílet.

Album obsahuje 12 tracků, přičemž první singl s názvem Devasted byl vypuštěn i s vizuálem minulý rok. Kromě toho jsou na albu další dva singly – Land for Free, ke kterému videoklip vyšel minulý měsíc a Rockabye Baby ve spolupráci se SchoolBoyem Q. Dalšími hosty na albu jsou pak například J.Cole, Styles P, Nick Caution, Kirk Knight a Meechy Darko z Flatbush Zombies. Release All Amerikkkan Bada$$ je dostupný na všech streamovacích platformách, a ty si ho můžeš poslechnout třeba na Spotify níže:

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě