Jak vypadá Virgilova kolekce pro IKEA?


IKEA x Virgil

Virgil Abloh je mužem mnoha talentů a profesí. Jeden z nejbližších přátel samotného Kanye Westa dnes zažívá svou zlatou éru. Aktuálně zastává pozici kreativního ředitele u francouzského módního domu Louis Vuitton a rozhodně nenechává ladem své další vedlejší projekty.

V prodeji brzy

Jedním z nich je i jeho společná kolekce s nábytkářským gigantem IKEA. Ta má název MARKERAD a po neskutečně dlouhém čekání konečně dostala oficiální datum vydání. Jedná se o řadu levných, ale módních předmětů a už během příštího měsíce se dostane do prodeje. Základem pro kolekci je kreativní spojení současného umění, streetartové kultury a skandidávského designu.

Nechybí stylové hnědé papírové tašky nebo třeba klasická Mona Lisa v LED provedení. V lokálních pobočkách IKEY nic podobného neočekáváme, ale reselling je všudypřítomný.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě