Jak uvařit rychle a téměř bez práce? Inspiraci najdete v Kuchařce pro líné rodiče


Autorka oblíbeného blogu Dětem zdravě Veronika Fúsková představuje kuchařku s jednoduchými recepty ze surovin, které jsou vždy po ruce. Kuchařka pro líné rodiče obsahuje padesát receptů, které zahrnují snídaně, svačiny, obědy i večeře. Všechny recepty v ní spojuje to, že jsou velmi jednoduché, nenáročné na suroviny a jejich příprava nevyžaduje dlouhý čas. Nejen „líní rodiče“ tak díky ní budou mít vždy po ruce studnici nápadů na chutná a časově nenáročná jídla. Kuchařku lze nyní výhodně zakoupit na crowdfundingovém serveru Hithit.

Veronika Fúsková je máma dvou dětí, která svou aktivitu a kreativitu přetavila v založení blogu Dětem zdravě. Oblíbený blog inspiruje mnoho maminek a radí jim, jak připravovat jídlo celé rodině tak, aby ho mohly jíst i ty nejmenší děti.

Ona sama si jako zaneprázdněná maminka, která se intenzivně věnuje svým dětem, umí přestavit čas strávený smysluplněji než v kuchyni u plotny. Proto vymyslela Kuchařku pro líné rodiče s rychlými a nenáročnými recepty, která je primárně určená rodičům malých dětí. Jistě ji ale ocení i všichni ostatní. „Kuchařka pro líné rodiče je určena nejen rodičům, ale všem, kteří chtějí využít čas efektivněji než stát celé dopoledne u plotny, ale zároveň chtějí uvařit chutně a zdravě,“ popisuje Veronika.

Všechny recepty v Kuchařce pro líné rodiče jsou rychlé, zdravé, snadné a ze surovin, které má každý běžně doma. Několik receptů je i hrníčkových, aby byla příprava, co možná nejsnadnější. Na své si přijdou masožravci, vegetariáni i milovníci sladkých pokrmů. „Mezi jedny z mých nejoblíbenějších receptů patří bezesporu cuketová polévka s červenou čočkou, pizza, čokoládový termix, cheesecake muffiny nebo třeba topinka s masovou směsí,“ přibližuje obsah kuchařky Veronika.

foto: Kuchařka pro líné rodiče


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli