Jak to vypadá s pátou sérií Peaky Blinders?


Peaky Blinders

Jeden z nejoblíbenějších seriálů současnosti, britská sága Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu), je tou nejlepší obdobou klasických gangsterek, jaké dnes můžete sledovat. Děj se odehrává v roce 1920. Seriál běží už od roku 2013 a zatím má na kontě čtyři sezóny.

No a nyní celý svět čeká na sérii číslo pět. Kdy bude venku?

Známe už datum vydání?

Slavnostní velká premiéra se na birminghamské radnici konala už 18. července a všechno tak nasvědčuje tomu, že na obrazovkách televizní stanice BBC by se mohly první díly objevit někdy mezi začátkem a polovinou srpna.

A kde je trailer?

Venku navíc zatím není ani oficiální upoutávka. Nějaké ty ukázky nám ale přece jen přišly pod ruku; během vysílání jiných relací stanice BBC. A vypadá to opravdu slibně.

Tak co, už se taky nemůžete dočkat?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí