Jak stylově uchovávat bitcoiny? Zkuste módní peněženku


Světy kryptoměn a módy spolu moc často spojovány nejsou. To se ale snaží změnit britský průmyslový návrhář Benjamin Hubert, jehož značka LAYER právě přichází s novou cestou, jak elegantně a pohodlně uchovávat a spravovat bitcoiny a jiné kryptoměny.

Nápadně hodinkám podobná krypto peněženka dostala jméno TROVE a můžete ji nosit jak na zápěstí, tak třeba i kolem krku. Svým uživatelům by měla krom pasivního držení dovolit také základní manipulaci s jejich portfoliem. Jak?

Uživatel odemkne systém pomocí ECG podpisu; biometrické metody ověření. Ten po dotknutí se senzoru na přední kontaktní straně rozpozná jedinečný srdeční rytmus uživatele. Tím se aktivuje Bluetooth, který bude komunikovat se smartphonem uživatele a umožní přístup k portfoliu.

Foto: Layer

Lákala by vás taková možnost držení kryptoměn?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO