Jak na to, aby si děti prázdniny užily?


Léto je tu a s ním i otázka, jak smysluplně vyplnit volný čas dětí. Společnost Kroužky, která má již 25 let zkušeností s organizací volnočasových aktivit pro děti, přichází s pestrou nabídkou letních příměstských táborů po celé České republice.

Od 1. června mohou rodiče přihlašovat své děti na některý z příměstských táborů, které jsou určeny dětem od 4 do 15 let a probíhají každý týden po celou dobu letních prázdnin. Nabídka je pestrá a zaručuje, že každé dítě najde svůj ideální tábor, který ho bude bavit a zároveň podpoří jeho rozvoj.

Kroužky vytvářejí ideální prostředí k využití dětských talentů, přičemž kladou důraz na empatický přístup a respekt k jedinečnosti a individualitě každého dítěte. Takové pojetí je klíčové a odráží zásady, na kterých Kroužky stavějí svou činnost.

Tábory jsou po celé republice – od Prahy přes jižní a východní Čechy, Brno, Zlín, Olomouc až po Ostravu. Jedním z velmi oblíbených je „Letem zoo světem“, který se koná v zoologických zahradách v Praze, Zlíně, Českých Budějovicích a Ostravě a který mají děti rády kvůli atraktivnímu i poučnému prostředí. K dalším favoritům patří tábor „Sportuj a bav se s Victory Kids“, který je určen dětem se zájmem o sportovní aktivity a nabízí pestré programy pro podporu pohybu i týmového ducha.

Velkou popularitu si získal také „příměstský tábor s pokémony“, který se koná na Vyšehradě v Praze. Jak už název napovídá, tento tábor láká děti na dobrodružství inspirovaná oblíbenými postavami z animovaných filmů.

„Každé dítě je jedinečné, má své vlastní zájmy, koníčky a nadání. Tento individuální přístup aplikujeme nejen při tvorbě dětských kroužků, ale i při organizaci příměstských táborů, vysvětluje Radka Dobiášová, marketingová manažerka Kroužků. „Naše nabídka táborů je proto nesmírně rozmanitá a zahrnuje aktivity pro všechny typy dětí – od malých sportovců přes tanečnice a milovníky zvířat až po kreativní umělce a budoucí vědce,“ dodává Dobiášová.

Nejoblíbenější tábory letošního roku:

  • Letem zoo světem – tábory v pražské, zlínské, budějovické a ostravské zoo
  • Sportuj a bav se s Victory Kids – sportovní tábory s pestrým programem
  • Příměstské tábory s pokémony – na pražském Vyšehradě mohou děti mimo jiné sbírat kartičky pokémonů


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli