Jak na kocovinu? Pomůže česnek a kyselé okurky


Slyšeli jste to asi stokrát: Pijte s mírou, nekombinujte různé drinky, nezapomeňte se předtím najíst a hlavně v mezičase pijte hodně vody. Říká se to hezky, ale hůře se to plní. Zastihla vás po vydařené akci kocovina? Tak tady je návod, jak se jí co nejrychleji zbavit.

  1. Hlavně pít. Pravidlo číslo jedna je okamžitě doplnit tekutiny, ideálně vodou s citrónem. Alkohol a kofein totiž odvodňují tělo. Zkusit můžete i studené mléko a třeba ho ochutit banánem, který sníží kyselost žaludku.
  2. Zázračný česnek. Když potřebujete fakt nakopnout, vyřeší to česnečka. Vyzkoušet můžete i koktejl z plnotučného jogurtu, ředkviček, česneku, okurky a ledu – vážně, zklidní to žaludek. Doplňte to šlofíkem a máte po problému.
  3. Snídaně šampiónů. Na kocovinu není nic lepšího než pořádná vajíčka nebo cokoliv jiného tučného. Někdo si nemůže vynachválit tacos, jiní běží do vietnamského bistra. Pomáhají i kyselé okurky.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí