Jägermeister představuje Brutalmeister. Limitovanou edici lahve pro Brutal Assault


Letošní jubilejní 25. ročník festivalu Brutal Assault v pevnosti v Josefově se bohužel ze známých důvodů neuskuteční. Metaloví fanoušci z České republiky ale i z celého světa tedy museli zamáčknout brutální slzu a nezbývá nic jiného, než čekat na příští rok. To čekání si ale mohou zkrátit s limitovanou edicí Jägermeister. Dlouhé přátelství mezi festivalem a ledově namraženým Jagermeisterem totiž nepřetrhá nic. Proto přichází Brutalmeister ve speciální krabičce, která slouží i jako brutální společenská stolní hra. Tak co? Kdo je nejvíc brutal?

Festival Brutal Assault patří mezi nejprestižnější akce svého žánru nejen Evropy, ale dokonce celého světa. Unikátní prostředí pevnosti v Josefově ve spojení s nabušeným lineupem každoročně láká desítky tisíc metal heads ze všech koutů planety. Stejně tomu mělo být i letos, ale… “Samozřejmě je to čára přes rozpočet a pro nás jako pořadatele nic příjemného. Nezbývá než makat dál a připravovat přesunutý 25. ročník až na příští rok. Jägermeister je náš dlouholetý partner a možnost vytvořit limitovanou edici ve speciálním obalu, který navíc poslouží jako společenská hra ve stylu Brutal Assaultu, se nám samozřejmě moc líbí. Už se těšíme, až si s týmem hru zahrajeme,” říká Martin Brzobohatý z Brutal Assault Agency.

Limitovanou edici najdou fanoušci festivalu a ledově namraženýho Jägermeisteru od 23.7. exkluzivně na e-shopu brutalassault.cz i s možností výhry vstupenek na 25. ročník, který se uskuteční v roce 2021. Později pak bude limitovaná edice k dostání na pultech vybraných maloobchodů po celé České republice.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí