Nový trailer ke snímku "IT" je doslova nasáklý hrůzou


Jistě jste zaregistrovali, že se v San Diegu konala akce jménem Comic-Con. Na této události bylo, jak je již zvykem, zveřejněno několik nových trailerů k připravovaným snímkům. Jedním z nich byla i ukázka k hororu, který je natočen podle stejnojmenné knižní předlohy Stephena KingaIT.

Avšak Comic-Con nám nepřinesl pouze trailer. O samotném filmu totiž promluvil i režisér Andres Muschietti, jenž hovořil o tom, že původní snímek z roku 1990 mají všichni fanoušci v nostalgické lásce, avšak nejedná se o dobrou adaptaci Kingovy předlohy. K tomuto vyřčení také dodal, že starou verzi nijak nezpochybňuje, ale podle něj se v té době tvůrcům nepodařilo adaptovat takovou hrůzu, která z předlohy sálá. Aby přilil ještě více benzínu do ohně, prozradil, že se jednoznačně chystá točit pokračování. Tedy, vlastně to není pokračování, jako spíš druhá polovina příběhu. Čekání na příchod tohoto snímku do kin si můžete zkrátit níže se vybízejícím trailerem, který je doslova nasáklý hrůzou.

  • Hororový snímek IT do českých kin vtrhne již 7. září 2017.

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě