Instagram TV: Co to je a proč vás to bude bavit


Klasický Instagram zatím umožňoval nahrávání videí o délce 60 vteřin, případně 15 vteřin ve Stories. Instagram TV ale délku záznamu zvyšuje na 60 minut!

Sledovat můžete samozřejmě lidi, které sledujete běžně ve feedu Instagramu, ale kouknout se můžete i na ty, které normálně nesledujete. Videa samozřejmě můžete lajkovat a komentovat.

Myslíme si, že je to od Instagramu skvělý krok. Třeba se nakonec vážně všichni přesuneme ze všech sociálních sítí jen na tuhle. Co myslíte vy?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli