Instagram konečně podporuje správu více účtů najednou


Funkce, která byla od Instagramu vyžadována od úplného začátku, je konečně tady. Od nynějška můžete spravovat více účtů najednou a už není nadále třeba stále dokola se odhlašovat a přihlašovat.

Podpora této nové funkce je od verze 7.15, která vyšla začátkem února. Nejdříve tuto funkci měla k dispozici pouze hrstka vyvolených, teď už ale Instagram oficiálně potvrdil, že je dostupná pro každého. Pokud si chcete přidat do Instagramu další profil, zvolte svůj profil, vpravo nahoře ozubené kolečko a sjeďte úplně dolů, kde bude možnost “Přidat účet”.

Pokud tam tuto možnost nevidíte, ujistěte se, že máte nejnovější verzi aplikace. Pokud i přesto si nemůžete další účet přidat, nainstalujte aplikaci znovu. To by mělo všechny problémy vyřešit. A poslední důležitá informace, notifikace bude telefon zobrazovat jen z účtu, který je momentálně aktivní.

instagram_iphone6


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí