Inspirujte se, v čem vyrazit na koncert Muse. K nákupu v POP Airport dostanete lístek zdarma


Muse

Není nic lepšího než si užít nákupy v outletovém centru inspirovaném Starou Prahou Premium Outlet Prague Airport a vyrazit za nevšedním hudebním zážitkem. POP Airport, který se nachází v blízkosti letiště Václava Havla, nabízí přes 70 obchodů a více než 200 prémiových značek s celoroční slevou 30 až 70 procent. Zákazníci, kteří v POP Airport nakoupí v minimální hodnotě 2000 korun, navíc dostanou jako bonus zdarma vstupenku na koncert britské kapely Muse, která vystoupí v Praze dne 26. května 2019!

Muse
Foto: Official

POP10!

Vyrazte na tuto hudební událost v novém! Přijďte se nechat inspirovat stylem členů kapely Muse a oblékněte se v nejkrásnějším nákupním centru Premium Outlet Prague Airport. Sledujte web POP Airport nebo sociální sítě. Najdete tu speciální nabídku POP10!, která je za ještě výhodnější než outletové ceny.

Připraveno je 1000 vstupenek na sezení pro prvních 1000 zákazníků. Výdej vstupenek startuje v POP Airport ve VIP lounge v pondělí 20. května 2019 v 10 hodin. Tak neváhejte, ať se na vás dostane!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí