Inspirováno basketbalovým šampionem: Nová kolekce NIKE KOBE A.D.


Basketbalová kolekce Kobeho Bryanta zahrnuje nejen boty na palubovku, ale i oblečení a doplňky. O pětinásobném šampionovi je známo, že věří v psychologii barev. Zvláště u propojení barev s přístupem a emocemi ve sportu. A právě tento aspekt byl klíčový při tvorbě nové kolekce basketbalových bot KOBE A.D.

Kolekce KOBE A.D. zahrnuje pět barev, kdy každá jednotlivě charakterizuje Kobeho sportovní růst a jeho zlepšení jak fyzické, tak i psychické. Podle šampiona barvy vyjadřují rozdílné emoce. V kolekci je navíc použito mimořádně lehké vlákno Flywire, které je ultra lehké, ale zároveň poskytuje velmi pevnou oporu. Nechybí ani technologie Nike Zoom, která se stará o odpružené tlumení. Skvělý vzhled a maximální výkon při hře – to jsou hlavní znaky bot a oblečení od Kobeho Bryanta.

KOBE A.D. FEARLESS

Pro Bryanta vyjadřuje fialová překonání výzev a nastavení nových cílů. Většina z nás má největší strach z neznámého. Pro Kobeho ale strach neexistuje, a právě proto pojmenoval tento model “Fearless”, v překladu “nebojácný”.

KOBE A.D. PASSION

Červená barva je uznána jako symbol vášně. Jak Bryant říká: „Nic nemůže zničit vášeň pro basketbal.” Pokud děláme sport s vášní, nikdy nemůžeme prohrát.

KOBE A.D. OPTIMISM

Žlutá barva a pozitivní mysl patří k sobě. Však i mezi mraky je vždycky slunce. Tento přístup ke hře umožňoval Bryantovi vytrvat a prostřednictvím tohoto barevného modelu pomůže překonávat překážky i vám.

KOBE A.D. DETACHED

Šedá barva reprezentuje klid. Podle Bryantova smýšlení je hra důležitější než přátelství. Pracoval na tom, aby veškeré emocionální pocity byly při hře odstraněny. „Přátele přicházejí a odcházejí, vítězné prapory však visí navěky,” říká Bryant.

KOBE A.D. HONESTY

Pro mnohé z nás je modrá barva symbolem důvěry a spolehlivosti. Podle Bryanta je jednou z největších chybou lidí, že nedokážou akceptovat kritiku. Přijetí nedokonalosti nám však pomáhá být lepšími.

Barevná kolekce KOBE A.D. je celosvětově dostupná od 24. srpna na www.nike.com.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí