Indy & Wich + LA4 oslaví 20 let


My 3

Před dvaceti lety odehrála tahle legendární sestava svůj první koncert na strahovské Sedmičce, tehdy ještě pod názvem Indy MC & DJ Wich. Dvacáté výročí si kapela připomene ve středu 18. prosince v Lucerna Music Baru ve svém „retro“ koncertu, kde odehraje velkou řádku věcí, ať už z legendárních alb My3 a Hádej kdo, nebo sólo desek obou rapperů.

Doprovod

Společně s Indym, Wichem a LA4 se v Lucerna Music Baru představí dvě velké osobnosti česko-slovenského hiphopu. Na kruhovém pódiu nemůže chybět Orion, který v začátcích kapele hodně pomohl. Uslyšíte tak staré legendární věci jako Cesta štrýtu, Hlasuju proti a další společné skladby.

Slovenskou scénu bude reprezentovat Zverina. Indy a Wich se nechali slyšet, že v roce 2020 bude pražských koncertů pomálu, tak si nenechte jejich speciální výroční show se speciálními hosty ujít!

Indy & Wich + LA4 oslaví 20 let
Foto: Official

Takhle na začátky kapely vzpomíná Indy:

Přední pražský vykopávky by si asi ještě vzpomněly na několik dodnes nevydanejch skladeb, všemožnejch roztodivnejch až…

Zveřejnil(a) Indy dne Pondělí 16. prosince 2019


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO