Indy & Wich pokřtí reedice My3 a Hádej kdo

My3

Indy & Wich pokřtí ve středu 22. května v Lucerna Music Baru reedice alb My3 a Hádej kdo. Spolu s nimi pokřtí své debutové album i rapper DropKid.

Učebnicová záležitost

Indy & Wich a s nima LA4 vydali po více jak 15 letech v reedici klasiku klasik – debutové album My3 a druhou desku Hádej kdo. Obě dvě alba byla a jsou pro žánr učebnicová záležitost a patřila dlouhodobě k nejprodávanějším. Kapela pozvala na křest spoustu svých kamarádů a známých, stejně tak lidi, kteří byli v době původního vydání „u toho“ na společnou akci Štrýt Boombox. Ti 3, co mají v názvu kapely dva, v Lucerna Music Baru zahrají obsáhlou sérii nejstarších, starších, ale i novějších věcí.

Samozřejmostí jsou spříznění hosté a DJs, jako support vystoupí nové jméno na scéně DropKid, kterému vyšla v pátek 17. 5. debutová deska Fofrlajf. Album hudebně nestojí na hostovačkách, ani na české produkci, ale stojí na hodně chytlavých jednoduchých refrénech, které trefně vystihují téma dané skladby. Hudbu na desce s jedinou výjimkou produkovali němečtí producenti.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě