Ideální taška na léto? Ledvinka z devadesátek

Ledvinky vždycky byly tak trochu kontroverzním módním doplňkem. Nejlépe si vedly v devadesátkách, potom byly ale rychle zase pohřbeny a mládeží zavrhnuty jako naprosto asexuální výtvor. Móda se ale neustále mění a s ní i módní trendy a ano, ledvinky jsou zase oficiálně v módě.

Asi ne všichni tomuto módnímu doplňku přijdou na chuť. Pokud ale holdujete street stylu a jste ochotní trochu experimentovat, jděte do toho, zjistíte, jak jsou ledvinky neskutečně praktické. Upřímně, komu se chce pořád tahat na rameni kabelka nebo na zádech batoh, když to jediné, co ten den potřebujete, jsou peněženka, klíče a mobil. Ledvinka navíc pobere i lehkou sváču. A ještě ke všemu teď fakt letí! Tomu říkáme win win situace.

Vyberte si tu pravou

Mrkněte se, co nabízí módní řetězce, a vyberte si ledvinku podle svých představ.

Jak ji nosit

Ledvinku můžete samozřejmě nosit na bocích, jako zamlada. Ale nejen to, trendy varianta je ledvinku vzít místo pásku do pasu, kdy tak můžete stáhnout oversize svetr nebo sako. Nebo ještě lépe, vezměte ledvinku stejně, jako byste nosili cross body kabelku.

Inspirovat se můžete následujícími fotkami street style hvězd.

Troufnete si a vyzkoušíte tento trend?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě