Hypecon míří do Prahy. Setkáme se s návrháři a koupíme si nové sneakers

Hypecon neboli Premier Sneaker and Streetwear Convention je jednou z nejzásadnějších událostí ve světě tenisek. Akce sice vznikla teprve v roce 2017, prakticky okamžitě se ale stala jednou z nejzásadnějších svého druhu. Nyní tento event míří po Istanbulu, Vídni a Kyjevu také do Prahy.

Co se bude dít

Všechno to proběhne už 30. června pod patronátem Footshopu. A co všechno že se tady bude dít? Těšit se můžete na možnost koupě, prodeje či výměny všelijakých limitovaných modelů, setkání s mladými návrháři a oblíbenými streetwear značkami nebo na panelovou diskusi. Probíhat zde bude také customizace vašich vlastních tenisek nebo raffly o exkluzivní kousky.

Hypecon
Foto: Hypecon

Pokud jde o zajímavá jména, chybět tady nebudou Icykof (UK), Selma Sebbagh (FR), Place Crew (AT) a mnoho dalších. Všechno bude probíhat v pražském Vnitroblocku, a to 30. června od 11 do 20 hodin.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě