Hurá! Animovaný Batman bude poprvé vydán v HD rozlišení

Komiksy v posledních letech prostě táhnou. A zatímco se filmoví producenti a streamovací služby přetahují o práva k novým zpracováním hrdinských příběhů, v zapomnění neupadají ani starší díla. Někteří z vás si určitě budou pamatovat na animovaný seriál Batman: The Animated Series, který byl vysílán i u nás. Tato série začala v roce 1992 a do roku 1995 vzniklo celkem 85 epizod.

Podle nejnovějších zpráv by se právě tenhle legendární seriál měl nyní dočkat nového vydání; tentokrát v HD rozlišení. Oficiální hlasy z DC Universe budou první dvě série seriálu z dílny Warner Bros streamovány na jejich nové streamovací platformě. I když je seriál animovaný, jeho tvůrci byli přímo inspirováni dobovým zpracováním Batmana ve filmech Tima Burtona a fanoušci si jejich dílko oblíbili právě pro temnější tón, složité zápletky a estetiku laděnou do francouzského stylu noir.

Pamatujete si na seriál? Plánujete se podívat na jeho novou úpravu?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě