Hudební soutěž Skutečná liga jde do svého finále

Největší tuzemská multižánrová hudební soutěž pro neprofesionální umělce s názvem Skutečná liga má pouze dvě kritéria: živý výstup a vlastní tvorba. V těchto ohledech se nejlépe předvedly celkem 4 kapely, o jejichž vítěztví, se rozhodne v sobotu 16. prosince v pražském kultůrním domě Mlejn.

Hlavním cílem soutěže Skutečná liga je pomoci mladým talentům z Čech a Slovenska odstartovat hudební kariéru a prošlo jí již více než 3700 amatérských kapel, z kterých se ty nejlepší (vítězové), každoročně oběvují na velkých pódiích po celé republice. Do letošního 13. finále, se ze zůčastněných 128 kapel dostaly Gingerhead, Iggy Mayerov, Seventh Passion a Sematam. Jejich úkolem ve finále bude získat si během 30 minut vystoupení srdce a sympatie jak poroty, tak diváků.

Po odehrání všech finálových vystoupení proběhne slavnostní vyhlášení vítězů, které zpestří i krásné Jägerbeets. Kromě samotných finalistů vystoupí i skupina Self Made, která letos zvítězila v kategorii juniorských kapel. Součástí finálového dne bude tradičně také vyhlášení Music Talent Awards 2017. Ke správné náladě všech zúčastněných zaručeně přispěje i ledově namražený Jägermeister.

Nepřestávejte lovit nové hudební zážitky a dorazte v sobotu 16. prosince podpořit mladé talenty na finále 13. ročníku soutěže Skutečná liga do KD Mlejn. Akce startuje už ve 13:00 hodin a vstup je zdarma.

foto: tisková zpráva

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě