Hudební smršť z východu pod vedením Ondreje Kandráče míří do Prahy


Po dvou letech vystoupí Kandráčovci opět v Praze. Jejich koncert se uskuteční v úterý 7.9.2021 v Riegrových Sadech, a to v rámci projektu Muzika v Parku. Po vyprodaném vystoupení v Lucerna Music Baru (2019) se můžete těšit na parádní folklorní jízdu!

Kandráčovci hrají především oblíbené lidové písně z různých koutů Slovenska. Silný akcent má především východoslovenská píseň, zároveň zapojují také ukrajinské, rusínské i polské písně. V poslední době přidávají do repertoáru i vlastní tvorbu, kterou jejich příznivci vítají. V minulosti vytvořili společnou skladbu Hej, Sokoly! s populární slovenskou rockovou partou I.M.T.Smile, šlo o ústřední píseň k filmu Čára.

Jako jediné hudební uskupení na Slovensku získali platinovou desku za lidovou hudbu, a to dokonce celkem čtyřikrát. Kandráčovce pojí přatelství s kapelou Čechomor – pohybují se v podobných hudebních vodách, i když každá kapela po svém a velmi specificky. Pokud vám chybí pořádná lidová tancovačka, doporučujeme s nákupem lístků neváhat!

Vstupenky jsou v předprodeji za 640 Kč. Koncert začíná v 19:30.

foto: championship.cz


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí