Historicky první half-time show exkluzivně na Grand Opening RFA


Grand Opening organizace RFA je už za rohem! Kromě atraktivních zápasů se můžeme těšit i na exkluzivní show, kterou Slovensko ještě nezažilo. NTC aréna přivítá historicky první slovenskou half-time show.

Text: Organizace RFA v neděli večer oznámila jména interpretů, kteří se postarají o historicky první half-time show na Grand Opening 14. května. Fanoušci se mohou těšit na vystoupení umělců jako je Kali, Tina, Sergei Barracuda, Alan Murin, nebo Laci Strike.

„Bude to velkolepá show!“ slibuje známý moderátor a hypeman Osťo, který má na starosti produkci historicky první half-time show na Slovensku. „Podařilo se nám sehnat super partu interpretů a stejně tak super choreografa Laciho Strikea. Díky němu se zhmotnila naše představa, jak Slovensku představit něco, co tu ještě nebylo,“ dodal. Rozhodně se tedy máme na co těšit!

Historickou half-time show můžete zažít už 14. května exkluzivně na Grand Opening v NTC aréně anebo prostřednictvím live streamu na realsport.tv.

Foto: RFA


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli