Na Hip Hop Kemp se letos vrátí Masego

Masego

Masego byl na Hip Hop Kempu předloni. Už tehdy říkal svému stylu TrapHouseJazz. Už předloni v něm bzučel neklidný podpovrchový proud potenciálu. Už tehdy v něm tepala naděje.

Napřed

Jenže jsme byli lehce napřed. Všechno to samozřejmě viditelně a slyšitelně vyhřezlo až o chvilku později. Pokud jste nespali poslední dva roky někde pod kamenem, vsadíme se, že jste viděli video Navajo z berlínské série A Colors Show.

Je taky dost možné, že vám neunikla jeho příjemná deska Lady Lady. A považujeme za vyloučené, že byste nepatřili k více jak sto čtyřiatřiceti milionům lidí, co se kochali mordou Tadow. Takže… Taky už se těšíte na Masega na Hip Hop Kempu 2019, který se koná ve Festivalparku Hradce Králové 15.-17. srpna?

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO