Video: Harry Potter tentokrát bojuje s Babišem a Zemanem


Brněnský rodák Michal Orsava pobavil nejen český národ svými videi již několikrát. V jeho zábavných videích dostal už například Toma Hankse do Brna, Knight Ridera na dálnici D1, Donalda Trumpa a Kevina z filmu Sám Doma do Prahy či postavy z filmu Návrat do budoucnosti do České republiky. Nyní vydal nové video, ve kterém Harry Potter bojuje s premiérem Andrejem Babišem a prezidentem Milošem Zemanem.

Kéž by to viděl Ovčáček…

Zábavná videa videokouzelníka Michala Orsavy vidělo již miliony lidí nejen v České republice. V neděli vydal nový počin, který se stal přes noc doslova hitem internetu – Harry Potter a Kámen mudrců. Nápad na tento děj dostal spolu s Michaelou Loveckou, se kterou spolupracoval již na Sám doma s Donaldem Trumpem a Návratem do budoucnosti České republiky. Jeho realizační tým je však složen z více než deseti dalších důležitých lidí, jejichž práce si dle svých slov váží. Také říká:

Naším cílem je opět pobavit český a slovenský národ. Zároveň se ale také pokusit o parodování naší současné politické situace. Sekundárním cílem je, aby na naše video reagoval pan Ovčáček. Potěšilo by nás, kdyby video viděl i pan prezident Zeman.

Co chystá dál?

Samotný nápad na scénář videa přišel v březnu letošního roku a celý realizační tým na něm pracoval celých osm měsíců. Jak ale Orsava prozradil, neznamená to, že by novému projektu věnovali veškerý svůj čas. Jelikož tvorbu podobných videí mají všichni členové realizačního týmu jako koníčka, bylo video tvořeno převážně ve volném čase. Nejnovější video s Harry Potterem je jejich nejsložitější projekt, zejména co se technologického zpracování týče:

Co se týče zpracování, chtěli jsme udělat něco, co ještě nikdo před námi nevytvořil. Opět posunout laťku toho, co je možné udělat v amatérských podmínkách. A to se, dle reakcí lidí, kteří video již viděli, myslím, povedlo.

A na co se mohou fanoušci Orsavovy tvorby těšit příště? „Tentokrát se nepouštíme do videa podobného duchu, ale rozhodli jsme se jít trochu jinou cestou. Chystáme společně nový koncept videí, která by měla samozřejmě diváky opět zaujmout, zachovat náš rukopis a zejména náš smysl pro humor. Zatím však nemůžeme více prozradit,“ prozrazuje tajemný videokouzelník.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě