Geniální herec Hugh Laurie se po veleúspěšné sérii Dr. House vrátí na televizní obrazovky


Hugh Laurie, představitel jedné z nejikoničtějších seriálových rolí naší doby, se dostal do širokého podvědomí lidí zejména díky roli sarkastického a cynického lékaře doktora Gregoryho House. Od odvysílání posledního dílu, které proběhlo v roce 2012 jsme se od tohoto charismatického herce a muzikanta ničeho zásadního nedočkali. To se má ale podle všeho změnit!

Americká internetová společnost Hulu oznámila, že chystá pro svojí online stream TV zbrusu nový seriál a právě Hugh Laurie si v něm zahraje hlavní roli. Prozatím nám Hulu neposkytla žádné konkrétní informace o datu premiéry tohoto seriálu. Co ale víme s jistotou je fakt, že Hulu už potvrdila koupi 20 dílů, které budou rozloženy do dvou řad.

Režii si vzal na starost Lenny Abrahamson, který se inspiroval stejnojmennou novelou Chance od autora Kema Nunna. Hlavní hrdina Eldon Chance (Hugh Laurie) je forenzní neuropsychiatr ze San Francisca, který si vezme na starost jednu pacientku, která trpí vícenásobnou poruchou osobnosti. Aby toho tato žena neměla málo, tak jí její vlastní muž, který je shodou okolností policista, týrá.

Hugh Laurie bude zase jednou “doktor”, že by šlo o nějaký předvídatelný stereotyp? To si nemyslíme. Jak jsme se již zmínili, příběh se bude odehrávat v San Franciscu a bude se točit kolem lidí s psychickými poruchami. Takže můžeme čekat, že nás příběh vrhne do násilného a nebezpečného světa duševně nemocných lidí a zkorumpované policie. Což by ze seriálu mohlo udělat pořádně temnou záležitost. Když si představím, že by postava Eldona Chance, měla být podobně sarkastická a cynická, jako to bylo v případě Dr. House, rýsuje se nám tady aspirant na velice, ale velice dobrý seriál.

hugh

Foto zdroj: Facebook


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí