Rapper Fredo Santana zemřel ve věku 27 let

Jeden z nejvýraznějších rapperů chicagského drill rapu v posledních letech jménem Fredo Santana, zemřel ve věku 27 let. Tuto smutnou zprávu potvrdil na Instagramu jeho dlouholetý přítel Maxo Kream, stejně tak jako portál Worldstar Hip Hop.

Příčina smrti zatím není známa, ale podle všeho měl Chief Keefův bratranec problémy se zdravím už delší dobu. V říjnu minulého roku ho totiž jeho parťák Gino Marley našel ležícího v pokoji na zemi se záchvatem. Fredo byl okamžitě hospitalizován a v nemocnici doktor potvrdil, že mu selhaly ledviny a játra. Od té doby se prý rapper umírnil s drogami, ale bůh ví, co se stalo tentokrát.

Fredo měl na kontě nespočet hitů jako Ring Bells, Trap Life, Choppa nebo třeba Coming Up. Bez Freda by rozhodně nebyl trap, tam kde dneska je. Jeho debutová deska Trappin Aint Dead z roku 2013 patří mezi nejlepší trapové releasy, které kdy vyšly. Rest In Peace.

foto: cviddytv.com

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě