Frank Flames vydává co nevidět svou producentskou desku. Venku je čerstvý trailer spolu s coverem


Producent Frank Flames už nějakou dobu láká na svou producentskou desku s názvem Sleepwalker. Nedávno vypustil ven bilanční release Summary of the Catfish, shrnující jeho dosavadní producentskou kariéru, kterou navíc podtrhl vtipný cover.

Cover má pro nás Frankie Flameber i tentokrát, ovšem rovnou k očekávané desce. Spolu s ním je venku také upoutávka v podobě video traileru, z níž jsme se dozvěděli výčet hostů na desce. Očekávajte novinky od lidí jako například Hugo Toxxx, Smack, James Cole, Robin Zoot, Gumbgu, Marat nebo Igor. Poměrně silná sestava, co říkáte?

Slyšet (a vidět) už jste mohli 2 vyšlé singly, a to konkrétně Bubbletrip s Igorem a Paganini s Maratem. Tahle dvojice se mimochodem na releasu objeví i v dalších záležitostech, a vy se můžete v nejbližší době těšit na videoklip číslo 3, v němž se figuruje v hlavní roli Wako z východočeských Rooks Squad, stejně jako na další vizuály, jenž se k projektu Sleepwalker plánují. Stay tuned!

Cover @ Paul Gate

sleep-cover-web


Stay True
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě