Fotoreport: PSH, Maniak, WWW a další to rozjeli na Střelečáku


Po Rašínově nábřeží a Smíchovské straně řeky se BigBoss party přesunula i na Střelecký ostrov, kde ve středu 27. června tradičně nabídla velkolepou show. Na stagi se kromě PSH, Manika a WWW objevili například i Hentai Corporation, Lazer Viking a The Atavist.

Vstup byl zdarma a na místě nechybělo skvělé občerstvení a lahodné drinky, takže nic nebránilo super zábavě. Že se všichni báječně bavili, jde poznat i z naší fotogalerie pořízené v zákulisí show.

Když umělci zrovna nestáli na pódiu, užívali si pohodu v backstagi. Pokud jste na akci nebyli, podívejte se aspoň na naše fotky a nasajte letní koncertovou atmosféru.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí