Fotoreport: Chaozz rozhicovali Prahu

Hiphopová legenda Chaozz uzavřela tour Ale už 2018 koncertem v pražském Foru Karlín, který byl jejich největší v historii kapely. Pár dní před ním vydala písničku. Skladba pojmenovaná Průvan je první producentskou novinkou po 16 letech a od probuzení projektu loni na podzim. Autorem hudby a textu je osvědčený Deph, který pod přezdívkou Kato působí také ve skupině Prago Union.

„Že jsme se rozpadli? Máš špatný informace… Pojď se vyvětrat, smrade, když je něco ve vzduchu a nevíš, odkud vítr vane. Zkus vyndat hlavu z… A uvidíš, co se stane,“ rapují všichni původní rappeři Chaozzu Deph, Rusty, Ba2s a Fugas.

Koncertní premiéru měl song právě ve Foru Karlín. S tour Ale už 2018 vyjel Chaozz v dubnu. V Praze pak kluci turné kvalitně zakončili. Podívejte se na fotky z koncertu.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě