Flatbush Zombies míří do Prahy

Už 11. října v pražském Lucerna Music Baru vystoupí velmi populární rapové ustoupení jménem Flatbush Zombies.Tenhle koncert radíme nepropásnout!

Druhé album

Ačkoliv fungují už od roku 2010, na debutové album 3001: A Laced Oddysey jsme museli čekat až do roku 2016. To se ale vyplatilo, jelikož sklidilo obrovský úspěch a obsadilo přední příčky například v US iTunes Album chart 200 a Billboard Hip Hop.

Do našich končin přinesou druhé album s názvem Vacation In Hell, které vyšlo 6. dubna. To se ihned po vydání probojovalo do top 15 amerického žebříčku Billboard. Devatenáct tracků zde produkovali kromě Ericka Arc Elliotta i Kirk Knight, Hector Delgado a Tyler Dopps. Featuringy poskytla jména jako Joey Bada$$, A$AP Twelvyy, Portugal The Man a další.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě