Finále českého Red Bull Music 3Style je za námi. Kdo si odnesl letenku do Taipei?


Na národní finále Red Bull Music 3Style jsme vás dlouho dopředu zvali a jestli jste dorazili, tak jste rozhodně neprohloupili. V opačném případě vám unikl parádní večer se skvělým programem a celou řádkou shows. Abychom vás tedy navnadili alespoň na další ročník, pojďme si připomenout ty nejzásadnější momenty večera, včetně vyhlášení absolutního vítěze.

Verdikt

Red Bull Music 3Style totiž nebyl pouze o soutěži šesti DJs. Program otevřel v devět hodin svojí hodinovou rozehřívačkou DJ Wich. Na úplném začátku hrál sice tak trochu pro sebe, ovšem během následujících minut se pražský klub Roxy začal rychle plnit. Když pak na stage nastoupila legendární skupina Trosky, bylo už na parketu skoro plno. O pořádné rozehřátí crowdu se postaral především slovenský rapper Vec, a připravil tak skvělou půdu pro prvního finalistu.

Za pultem se vystřídali DJ RoxtarDJ BuldogDJ DiskotekDJ Forrest PineDJ Friky DJ Ondrash. Každý měl na svůj set stanovený timer na patnáct minut, během kterých bylo cílem co nejvíce ohromit jak samotné obecenstvo, tak i porotu, ve které nechyběli člen skupiny PSH Mike Trafik, první světový šampion v RBM3S DJ Aleqs Notal a také vítěz loňského ročníku Damianito.

V jednu hodinu ráno konečně přišel verdikt. Trofej vítěze finále českého Red Bull Music 3Style a také místo v elitní skupině světových finalistů si odnesl teprve pětadvacetiletý DJ Ondrash z Chebu, který se DJjingu věnuje 4 roky. I přes tuto poměrně krátkou dobu ale není Ondrash žádný zelenáč. Už při minulém ročníku sahal po prvenství, ale nakonec svým výkonem stačil “pouze” na druhé místo. My gratulujeme a za celou redakci přejeme hodně štěstí v Taipei, kde se uskuteční světové finále.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí