Festiwall 2013 / 53. Zlín Film Festival > Fotky!

Od 27.5. do 1.6. probíhal ve Zlíně filmový festival, již 53. v pořadí. V rámci tohoto festivalu, probíhal jako jeden z mnoha doprovodných programů projekt FESTIWALL. V prostoru u party stanu pod letním kinem byly postavené dvě zdi, jedna sloužila pro veřejnost a na druhé se každý den malovalo na určité filmové téma. První den bylo téma Počátky filmu, grotesky, němé filmy, druhý den Sci-fi, třetí Horor, čtvrtý Katastrofický film, pátý Animovaný film a poslední den byl ve znamení Komiksových hrdinů.

Každý den se pečlivě dokumentoval a na zeď byly umisťovány destičky k určitým detailům. Dnes 19.6. probíhá ve Zlíně v baru U pštrosa výstava fotografií a zmiňovaných destiček. V rámci výstavy se bude i promítat video dokumentující veškerý průběh projektu FESTIWALL. Video se současně s výstavou i zveřejňuje a vy máte teď možnost ho u nás jako první shlédnout.

Za celý projekt se vděčí pořadatelům festivalu a partě TGNR (Together Not Rivals), která zprostředkovala všechny malující. Díky nepřízni počasí v průběhu celé akce mnohdy nebylo docíleno všech plánů, nicméně se ve finále snad vše vydařilo, povětšinou v alkoholovém opojení.

K článku přikládáme i pár fotografií z průběhu. Přejeme příjemnou podívanou a stay Loupák!

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě